האומנות שלנו


האומנות שלנו – אודות

במשך שנים רבות הצוות של "גילופי מלכות" עוסק בעבודה עדינה ומדהימה – גילוף ארונות קודש ותשמישי קדושה בעבודת יד. על הצוות מפקח ביד רמה ובמסירות אין קץ ולדימיר קרגפולוב, יחד עם בנו ולרי. ולדימיר עוסק במלאכה כבר עשורים, מפתח את האומנות העדינה ומעביר אותה לבנו. כיום ולדימיר מפקח על הצוות בבית המלאכה ומקפיד שכל פריט יהיה מושלם וראוי לפאר ולרומם בית ה', עד לפרט הקטן ביותר.

הדורות למשפחת קרגפולוב

עם כשרון גדול וניסיון של 40 שנה אין ספק שלודימיר קרגפולוב הוא בעל המקצוע הטוב ביותר בישראל בתחום הגילוף. במהלך השנים, הנחיל ולדימיר לבנו ולרי את יסודות אומנות הגילוף וכיום, שניהם יחד עם צוות המפעל הופכים את "גילופי מלכות" לבית אומנות של ממש. כלי העבודה בהם משתמשים במפעל נעשים בעבודת יד ומבטיחים שכל פריט שמיוצר הוא מיוחד במינו, באיכות הגבוהה ביותר.

וולדימיר קרגפולוב אומן גילופי מלכות
 
פריטי הקודש

כל פריט היוצא את המפעל הוא פריט מפואר ויוקרתי, הנעשה בעבודת יד ובאהבה למקצוע. ההתמחות של צוות המפעל היא יצירת ארונות קודש בימות ועמודי חזן, העתקת רהיטים קיימים ועיצוב רהיטים מיוחדים לבתי כנסת. בין הלקוחות ניתן למצוא בתי כנסת בארץ ובחו"ל, אדמו"רים ורבנים נכבדים וישיבות רבות בעולם הדתי והחרדי.

על המפעל

ב"גילופי מלכות", הכל מתחיל בעץ. שם מתייחסים לכל פיסת עץ כמיוחדת ונותנים לה את תשומת הלב הראויה. הגילוף נעשה במלאכת מחשבת, בעבודת יד אמיתית המועברת מדור לדור ותשווה לפריט הקודש שלכם את הפאר וההדר המגיעים לו. במפעל יש עובדים מקצועיים ומסורים, המגלפים תחת עינו הבוחנת של מנהל העבודה ולדימיר, כל אחד מהם מגלף באהבה את הפריט עליו הוא עובד ומרגישים את אותה אהבה ותשומת לב בתוצאה הסופית.