מאמרים | גילופי מלכות | ריהוט לבתי כנסת

גילופי מלכות | האמנות שלנו

גילופי מלכות מייצרים אמנות

כבר שנים רבות שהמפעל שלנו, "גילופי מלכות", מייצר רהיטים מיוחדים ומעוררי התפעלות לבתי כנסת ברחבי הארץ ובעולם. אנו מתמחים בעבודת יד אמיתית ואותנטית,

כל פריט נעשה ביד כאשר הוא מתחיל בפיסת עץ שנבחרת במיוחד עבור הרהיט הזה, ממשיך בלקיחת המידות ותיאור החלל אליו הפריט עומד להיכנס ומסתיים באחד מעשרות עיצובי הגילוף שאנו מתמחים בהם, לפי בחירת הלקוח.

עבודת יד מדור לדור

צוות המפעל מונה שמונה עובדים כשעליהם מפקח ולדימיר קרגפולוב, אומן גילוף ברמה עולמית המתעסק בתחום כבר למעלה מארבעה עשורים. ולדימיר העביר באהבה רבה את האומנות אל בנו, ויחדיו הם מנהלים את צוות המפעל ומפקחים על ייצור כל פריט. השאיפה לשלמות והעין המדויקת לפרטים של האב והבן מבטיחה שכל פריט יצא ממפעלנו ברמת הגימור המושלמת ביותר.

am8a7073

סוגי הפריטים

במפעל אנו מייצרים את כל סוגי הרהיטים הנדרשים לבתי כנסת ביניהם:

·         ארונות קודש מפוארים

·         ארונות קודש סטנדרטיים

·         בימות ותיבות

·         ספריות קודש

·         ספסלים וכסאות ישיבה

·         כתרים לארונות קודש ועוד

כל פריט מיוצר לפי הזמנה ובעבודת יד אמיתית. אנו מייצרים פריטים איכותיים ומוקפדים ואנו מאמינים שהפריטים האלה יעצימו את תחושת הקדושה והכוונה של המתפלל בבית הכנסת.

מורשתו של בצלאל בן אורי

בצלאל בן אורי, שהיה האומן והאדריכל הראשי של המשכן, תמיד במוחנו בעת שאנו מעצבים ומגלפים רהיט. אנו כמהים להמשיך את מורשתו האדירה ולייצר רהיטים שיהיו מלאי הוד והדר ויתאימו לאולמות מלכים. את מלאכת הגילוף אנו עושים מתוך אהבה עמוקה לאומנות שלנו ומתוך כוונה ואמונה אמיתית בתפקיד הרהיטים. אנו מאמינים שאת האהבה הזו ניתן לראות על כל פריט שיוצא מדלתות מפעל "גילופי מלכות".