מאמרים | גילופי מלכות | ריהוט לבתי כנסת

איך לבחור ארונות קודש לבית כנסת?

איך לבחור ארונות קודש לבית כנסת?

אנו בגילופי מלכות מקפידים לשמור על כל המאפיינים ההופכים את עבודת גילוף הרהיטים לבית הכנסת לאיכותית באמת - כזו שלוקחת בחשבון את סך השיקולים החשובים יחד, מבלי להשאיר אחד מאחור: מראה, איכות, עמידות, מחיר, עבודה נקיה ויחס הוגן וכנה ללקוחות. אנו גאים להעמיד לרשותכם את צוות האמנים שלנו המחזיק במוניטין בכל העולם, ולהבטיח לכם ארון קודש איכותי לבית הכנסת, כמו גם את שאר פריטי הריהוט דוגמת בימה, תיבה, או כל רהיט אחר 

מה חשוב לקחת בחשבון בעת בחירת ארון קודש ?

עיצוב ארונות קודש לבית הכנסת חייב לקחת בחשבון שלל משתנים - ביניהם שאלות של מידות, נגישות, צבע, ועוד. שאלות אלה הן קריטיות לנראות בית הכנסת בעתיד, ולכן חשוב להבין כי להכרעה בכל סוגיה תהיינה השלכות למשך שנים רבות. בכל הנוגע לעבודות הגילוף והעיצוב בבית הכנסת - אצלנו תוכלו לדעת כי הפקדתם את העבודה בידיים הטובות ביותר: צוות העבודה של גילופי מלכות מורכב מאמנים בעלי שם עולמי, המחזיקים בניסיון של שנים רבות בתחום זה, ועם תגובות נלהבות בנוגע לעבודתם פעם אחר פעם.


ארונות קודש


השילוב המנצח של יציבות ועמידות עם עבודה עדינה

במיוחד בפרטי ריהוט שנעשה בהם שימוש רב, ובמקרה של ארונות קודש, ישנה חשיבות רבה מאין כמוה בהקפדה על איכות העץ שאיתו עובדים. איש אינו רוצה להשקיע בבניית היכל לבית כנסת שיתבלה או ידהה כעבור מספר שנים בודדות, ולכן אנו מקדישים זמן מיוחד לבחירת סוג העץ באופן פרטני ומוקפד. לצד זאת, צוות העבודה שלנו מתמחה במציאת העיצוב הנכון לכל בית כנסת, והוא מצטיין בעיצוב זהיר ועדין - המביא לתוצאות יפיפיות ומיוחדות במינן.

איכות העבודה של גילופי מלכות

על איכות העבודה שלנו ועל יופיה יעידו מאות לקוחותינו המרוצים, להם עיצבנו פריטי ריהוט שונים ומגוונים במרוצת השנים, ולרשימת הלקוחות תוכלו לצרף גם את בית הכנסת שלכם - ולהתחדש עם פריטים יפיפיים לבית הכנסת, ארונות קודש, בימה, מחיצות וכל פריט אחר שתבקשו. צוות העבודה שלנו קשוב לכם ויגלף עבורכם כל מה שתבקשו - במראה יפה ומפואר הרבה יותר מכפי שדמיינתם.