מאמרים | גילופי מלכות | ריהוט לבתי כנסת

כמה עולה ארונות קודש ?

כמה עולה ארונות קודש ?

זאת השאלה הראשונה שאנו נתקלים בה כשלקוח מתקשר לברר על ארונות קודש לבית הכנסת וכיהודים טובים אנו משיבים בשאלה כמה עולה דירה ?
עיצוב ארונות קודש לבית הכנסת חייב לקחת בחשבון שלל משתנים - ביניהם שאלות של מידות, נגישות, צבע, ועוד. שאלות אלה הן קריטיות לנראות בית הכנסת בעתיד, ולכן חשוב להבין כי להכרעה בכל סוגיה תהיינה השלכות למשך שנים רבות. בכל הנוגע לעבודות הגילוף והעיצוב בבית הכנסת אנו בגילופי מלכות מאמינים באיכות ובשירות גבוהים וככזה מפעלינו מייצרים ארונות קודש בארץ ובחו"ל ברמה הגבוהה ביותר בגילוף אומנותי ויחודי.

כיצד בוחרים ארון קודש ?

כשאחד האומנים במפעל יוצר רהיט, בין אם זה ארונות קודש , ספרייה, בימה או אפילו גילוף הכתר לארון קודש קיים אחד הדברים שהוא רואה לנגד רוחו זה את קהל המתפללים. מטרתו של הצוות היא ליצור רהיט שחזותו תהדהד ותרשים את כל מי שמגיע להתפלל, גברים ונשים, ילדים ומבוגרים, דתיים וחילונים כאחד. האומנים מאמינים שרהיט שמיוצר במפעל, כזה שנעשה מתוך כוונה ואמונה, במלאכה עדינה ומוקפדת, הוא רהיט שישאיר רושם על כל אחד שנכנס בשערי בית הכנסת.

11

איכות העבודה של גילופי מלכות


על איכות העבודה שלנו ועל יופיה יעידו מאות לקוחותינו המרוצים, להם עיצבנו פריטי ריהוט שונים ומגוונים במרוצת השנים, ולרשימת הלקוחות תוכלו לצרף גם את בית הכנסת שלכם - ולהתחדש עם פריטים יפיפיים לבית הכנסת, ארונות קודש, בימה, מחיצות וכל פריט אחר שתבקשו. צוות העבודה שלנו קשוב לכם ויגלף עבורכם כל מה שתבקשו - במראה יפה ומפואר הרבה יותר מכפי שדמיינתם.