ריהוט לבתי כנסת

ריהוט לבתי כנסת

כדי למצוא את הריהוט הטוב, האיכותי והיפה ביותר לבית הכנסת יש צורך בחיפוש אחר מומחים אמיתיים. אנו בגילופי מלכות מציעים לכם לבחור את העיצוב שיתאים בצורה הטובה ביותר לבית הכנסת אותו אתם בונים או משפצים, באיכות מעולה ועם עיטורים מרהיבים. עבודות הגילוף שלנו נעשות ביד בלבד, ועל ידי צוות אמנים מהשורה הראשונה - המביא בפניכם את העבודות היפות ביותר לבתי כנסת בארץ ובחו"ל.

למה חשוב להשקיע בעיצוב ריהוט לבית כנסת?


בעת בנייה או שיפוץ, ריהוט לבית כנסת עשוי להידחק לתחתית סדר העדיפויות מטעמים של תקציב או פשוט דחיית העיסוק בכך לזמן אחר. אך חשוב להבין כי ריהוט לבית כנסת הוא בעל השפעה רבה ונוכחות משמעותית בעת התפילה, ממש כמו הנוכחות של פריטי הריהוט הגדולים - ולפעמים אף יותר מכך. בכלל הריהוט המשלים ניתן למנות סטנדים, מחיצות, דלתות, ארונות ועוד ועוד. ככל שיש בבית הכנסת יותר ויותר פריטים המעוצבים במראה מוקפד, מכובד ויפה (ואף תואם) - הדבר משפיע יותר ויותר על האווירה במקום, והמתפללים חשים זאת מיד ומכבדים את תפילתם לכדי תפילה ממוקדת וכנה יותר.


איכות הפריטים

כל פרט ופרט חשוב בבית הכנסת, מפני שמדובר על אחד המקומות הקדושים הקיימים כיום - ולא זו בלבד, אלא שעל האנשים האמונים על מלאכת עיצוב בית הכנסת מוטלת אחריות כפולה ומכופלת: עליהם להוות שליחי ציבור של ממש, שיגרמו לכל מבקר באשר הוא לחוש מיד "בבית", ומנגד גם להבין את עצמת המקום ואת חשיבותו הרבה - בכדי שתפילתם תהיה שלמה. מלאכה מסוג זה אינה יכולה להתבצע על ידי מומחים לגילוף בלבד, אלא עליה להיעשות על ידי אמנים של ממש - המחזיקים בניסיון רב שנים ומוניטין בתחום.